Korzyści jakie niesie ze sobą automatyzacja sprzedaży

Automatyzując sprzedaż oszczędzają Państwo przede wszystkim czas który można wykorzystać pożyteczniej niż przy ręcznym wysyłaniu sprzedanych kodów - system Autokoder pozwoli Państwu zaoszczędzić nawet do 2 godzin nudnej i monotonnej pracy dziennie.

Przechowujemy pełną historię transakcji i w każdej chwili mogą Państwo wysłać ponownie wiadomość do kupującego, odnaleźć wysłaną treść wiadomości czy sprawdzić adres e-mail na który został on wysłany.

Dla masowych sprzedawców udostępniamy możliwość tworzenia bazy kodów - moduł do przechowywania kodów. Wszelkie dane w bazach są zabezpieczone przez skomplikowane algorytmy szyfrujące.

Dla masowych sprzedawców udostępniamy funkcję masowego wystawiania aukcji z zdefiniowanych tytułów oraz w wybranych kategoriach.

Oferta serwisu Autokoder.pl

Serwis skierowany jest do sprzedawców mających w swoich ofertach: cdkeye do gier, kody doładowujące, doładowania telefonów, ebooki itp. Proponujemy Państwu zautomatyzowanie wysyłki towarów sprzedanych za pośrednictwem serwisu Allegro.pl.

Korzystając z usług oferowanych przez nasz serwis są Państwo w stanie zaoszczędzić wiele godzin czasu spędzanego przy ręcznej wysyłce kodów. Kupujący cenią sobie aukcje z automatycznymi dostawami kodów i wybierają je nawet jeżeli są droższe niż towary u konkurencji która nie dostarcza kodów automatycznie.

Wysyłka kodu przez nasz serwis odbywa się automatycznie po zaksięgowaniu płatności przez Allegro - cały proces, wraz z dostarczeniem kodu, trwa maksymalnie 7 minut. Oferujemy Państwu także możliwość ręcznego księgowania wpłat w przypadku gdy kupujący dokona płatności przez inną formę niż PayU.

Dla sprzedawców którzy wysyłają w ciągu miesiąca 1000 lub więcej kodów jesteśmy w stanie zapewnić współpracę na korzystnych warunkach. Wszelkie informacje oraz odpowiedzi na pytania uzyskają Państwo po uprzednim kontakcie z nami poprzez formularz kontaktowy zlokalizowany w menu serwisu.

Obsługa aukcji

Sami Państwo mogą zdecydować o tym czy kod może zostać wysłany przed wpłatą czy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty przez Allegro. W przypadku wybrania pierwszej opcji mają Państwo możliwość ustalenia warunków wysyłki kodu - na przykład minimalny próg pozytywnych komentarzy. System Autokoder obsługuje także wpłaty za kilka przedmiotów jednocześnie.

Moduł prywatnej czarnej listy pozwala na zablokowanie możliwości kupowania przez nieuczciwą konkurencję na Państwa aukcjach. Pozwoli to uchronić się przed wykupowaniem towarów w celu zakończenia naszych aukcji. Udostępniamy także możliwość poinformowania pozostałych naszych użytkownikówo o nieuczciwych użytkownikach Allegro.

Przy konfiguracji monitora aukcji mają Państwo możliwość edycji treści, tematu oraz adresu do odpowiedzi na wiadomości z kodem. Po wpisaniu odpowiedniej klauzuli do wiadomości można wprowadzić numer aukcji czy nazwę użytkownika, który dokonał zakupu. Do każdej wiadomości można dołączyć załącznik w dogodnym dla Państwa formacie - np.: instrukcję w formacie PDF.